Ceník

Prádelny v České republice nabírají na obrátkách. Jaké druhy praní a za jaké ceny je možné využít v pražských prádelnách?

woman-3

Můžete využít služeb naší profesionální prádelny od 8 Kč/ks.

Veškeré ceny jsou bez DPH

Druh Cena (Kč)
Ručník 8
Polštář 8
Předložka 9
Osuška 10
Prostěradlo 10
Cícha 12
1 kg prádla 26

Takové různé prádelny v Praze a regionech. České prádelny — druhy a ceny

Prádelny v České republice nabírají na obrátkách. Jaké druhy praní a za jaké ceny je možné využít v pražských prádelnách a v prádelnách jiných měst? Prádelny v České republice využívá mnoho lidí, ale ne všichni se orientují v cenách a chápou, nakolik jsou tyto služby výhodnější, než obyčejné domácí praní.

Obliba moderních profesionálních prádelen neustále roste a většina z nich nabízí kvalitní služby za poměrně rozumnou cenu. Nicméně zdaleka ne všichni zatím chápou co je přeci jenom výhodnější — domácí praní nebo využití služeb profesionálních prádelen?

Druhy praní v Praze a ceny

Čištění prádla v hlavním městě může být provedeno různými způsoby, za nejdražší z nichž je považováno chemické čištění – způsob, který se používá pro tenké a jemné látky a je-li nutné zbavit textilní výrobek velkého znečištění. Je však potřeba mít na paměti, že cena takové služby je natolik vysoká, že v některých případech je výhodnější koupit novou věc.

V naší profesionální prádelně je možné dostat prakticky stejné služby za výhodnější ceny – ve výsledku dostanete pečlivě vyprané, vyžehlené a naškrobené prádlo. Vyprat ještě levněji je možné v obyčejné prádelně nebo v samoobslužné prádelně, kde se ceny liší v závislosti na tom, zda služby nabízí sám vlastník nebo zaměstnanec prádelny.

Ceny praní v Praze jsou dostupné všem

Existují takzvané miniprádelny, které mají minimální provozní plochu, kde je umístěna jedna nebo dvě pračky a sušička, které jsou často postaveny na sobě. V České republice se takové podnikání teprve začíná rozvíjet a setkat se s těmito službami je možné zatím jen zřídka. Bydlet kousek od miniprádelny je stejně komfortní, jako si koupit pračku domů, jen s tím rozdílem, že v koupelně nezabírá místo.